На Главную
etalon_taxi

для корпоративного клиента

Online заказ такси

Шановні мешканці та гості міста!Торгова марка "Еталон Таксі" існує на ринку перевезень пасажирів автомобілями таксі з вересня 2006 року і за цей досить невеликий період часу добилася значних досягнень у сфері обслуговування, за що була удостоєна багатьох українських і міжнародних нагород.

Одним з революційних рішень для київського таксомоторного ринку стало орієнтування компанії на інформаційний менеджмент замість звичайних пасажирських перевезень. В основі мотивації клієнта, який замовляє таксі по телефону, бажання отримає якісну послугу за мінімальний час. Саме на досягнення такої мети спрямовані всі складові..

Крім цього діяльність компанії "Еталон Таксі" спрямована на розширення своєї присутності на ринку таксомоторних перевезень за рахунок надання послуг компаніям-партнерам за безготівковим розрахунком на вигідних умовах.

Диспетчерськая служба "Еталон Таксі" використовує розроблений і створений апаратно-програмний комплекс, який є кращим серед тих, що використовуються в міських службах-аналогах. Саме цей комплекс, високий професіоналізм персоналу і система транкінгового радіозв'язку дозволяє відправляти автомобіль ще до того, як клієнт завершить робити замовлення. Середній час прийому одного замовлення диспетчером - 1 хвилина. За цю хвилину диспетчер отримує від клієнта дані про час, місце замовлення, прораховує тариф, за допомогою радіозв'язку знаходить вільну машину служби "Еталон Таксі" в районі, направляє автомобіль за замовленням і підтверджує клієнту час подачі, марку, колір і номер автомобіля. Швидкість і якість передачі інформації - одне з головних конкурентних переваг компанії на сьогоднішній день.

В даний час служба "Еталон Таксі", щоденно обслуговує близько 24 відсотків клієнтів міста Києва, які зробили замовлення автомобіля по телефону. Такий високий відсоток обслуговування ринку, досягається за рахунок кваліфікованої і оперативної роботи диспетчерської служби, також завдяки наявності багатоканальних телефонів як міських операторів (Укртелеком, Оптима Телеком і Голден Телеком) так і операторів мобільного зв'язку (Kyivstar, Life, МТС, Beeline) .

Радіозв'язок дозволяє водіям отримати гарантовану кількість замовлень, а не шукати клієнтів на вулицях міста. Час подачі машини клієнта становить від 5 до 15 хвилин. Кожен водій має діючий договір страхування. "Еталон Таксі" - єдина інформаційно-диспетчерська служба в місті, в якій клієнт можент знайти свої речі, залишити свою скаргу або пропозицію по телефону 502-35-00.

детальнішу і розгорнуту інформацію про нашу компанію, а саме про парку автомобілів, персоналі, нагороди, додаткові послуги, акції, що діють, анонси, дисконтних програмах, Ви можете отримати на цьому сайті

 

Автолайтбокс компанії Еталон-таксі Рекламні послуги Еталон-таксі Страхування

 

 

 


Все права защищены © "Эталон-такси" Раскрутка сайтов — Aweb Сайт создан в студии "Движок"